Binomo Standart Hesap

Binomo, gerçek paranızı riske atmadan platformlarında işlem yapma şansı veren ücretsiz bir standart hesap sunar. Deneyimli tüccarların Binomo'nun gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını belirlemeleri için ideal bir yoldur.

Binomo, standart teklifine ek olarak standart, altın ve VIP hesaplar sunar. Bu katmanlar, daha büyük bonusların yanı sıra ticaret varlıklarına özel erişim sağlar.

En popüler finansal varlıklara erişim

Binomo'nun standart hesabı, yatırımcılara hisse senetleri, tahviller, emtialar, para birimleri ve daha fazlası gibi çok çeşitli varlıklara erişim sunar. Bu, sektörde yeni olan ve taahhütte bulunmadan önce farklı stratejileri test etmek isteyen tüccarlar için ideal bir başlangıç noktasıdır.

Binomo, tüccarlara web sitesinde çok sayıda eğitim kaynağının yanı sıra sohbet robotları ve e-posta desteği sunar. Ayrıca, komisyoncunun hem iOS hem de Android kullanıcıları için temel araçlara kolay erişim sağlayan bir mobil uygulaması vardır.

Para, kredi kartları, e-cüzdanlar veya banka havaleleri kullanılarak Binomo hesabınıza yatırılabilir ve hesabınızdan çekilebilir. Süreç, kullanım kolaylığı için kolaylaştırılmıştır; para çekme işleminizi talepte bulunduktan sonraki üç gün içinde almalısınız.

Tahviller, sabit faiz ödemeleri sunan ve en çok aranan finansal varlıklardan biridir. Tahvillerin vadesi genellikle birkaç yıl içinde dolar ve vade tarihi olarak da bilinen nominal değer üzerinden ödenir. Bu nedenle tahviller, tahvilin ömrü boyunca getiri sağlamaları nedeniyle "sabit gelirli" yatırımlar olarak da adlandırılabilir.

Bir diğer popüler varlık sınıfı da yatırımcılara istedikleri zaman hisse alıp satma gücü veren hisse senetleridir (hisse senetleri). Bu, portföyünüzü çeşitlendirmek ve sermaye getirisini artırmak için mükemmel bir yoldur.

Diğer popüler varlıklar arasında emtialar, çeşitli türlerde gayrimenkuller ve hedge fonlar, risk sermayesi veya kitle kaynak kullanımı gibi alternatif yatırımlar yer almaktadır. Bu yatırımlar likit olmasa da gelecekte yüksek getiri potansiyeline sahiptir.

Çeşitli opsiyonlara yatırım yapmak daha iyi alım satım kararları vermenize yardımcı olabilir. Piyasalar hakkında derinlemesine bilgi sahibi olarak, akıllıca olmayan işlemler yapmaktan kaçınabilir ve kazancınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Binomo, minimum 10 $ depozito ile bir hesap açarak başlayarak platformunda işlem yapmanın birkaç yolunu sunar. Bunu e-posta adresinizi veya Facebook kimlik bilgilerinizi kullanarak kaydolarak yapabilirsiniz. Elinizdeki bu kimlik bilgileriyle, hesabınıza kolaylıkla para yatırabilir ve hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Platform ayrıca demo ticareti için sanal bir hesap oluşturmanıza da olanak tanır. Bu sadece 10 dolar gerektirir ve size platformda nasıl işlem yapacağınızı öğretmeyi amaçlamaktadır. Yatırım yapacak daha fazla paranız varsa, Altın ve VIP hesapları mevcuttur.

Bu hesaplar, sahiplerine daha kârlı hesaplara geçme seçeneği gibi bir dizi avantaj ve araç sunar. Ayrıca, bireylerin döviz dalgalanmalarından veya diğer varlık değişikliklerinden ekstra gelir elde etmelerini sağlarlar.

Binomo, Uluslararası Finans Komisyonu'nun bir üyesi olmaktan gurur duyuyor, bu da onun gerekliliklerine ve politikalarına bağlı oldukları anlamına geliyor. Bu, güvenlik ihlalleri durumunda mali durumunuzun güvende kalacağını garanti ettiği için yatırımcılara paha biçilmez bir avantaj sağlar. Ayrıca, IFC üyeleri için tazminat fonları sağlar, böylece varlıklarınızın güvence altına alınacağını bilerek içiniz rahat olabilir.

85'e kadar sabit getiri

Binomo, her biri kendi avantajlarını ve ticaret beklentilerini sağlayan çeşitli hesap türleri sunar. 31 Ocak 2023 Standart hesap hem acemi hem de deneyimli tüccarlar için idealdir; kullanıcılara platformdaki tüm özelliklere tam erişimin yanı sıra% 85'e varan gelir garantisi sağlar.

Para çekme işlemleri banka havalesi, Visa veya Mastercard, Neteller, WebMoney ve Bitcoin ve Litecoin gibi kripto para cüzdanları aracılığıyla yapılabilir. Para çekme yöntemine ve hesap türüne bağlı olarak, bu işlem tercih ettiğiniz yönteme bağlı olarak dört saat veya daha kısa sürebilir.

Binomo, standart bir hesabın yanı sıra çeşitli minimum para yatırma, bonuslar ve özelliklere sahip Altın, VIP ve diğer özel hesaplar sunar. Standart hesap yeni yatırımcılar için mükemmel bir başlangıç noktası olarak hizmet edebilirken, ciddi fonlar yatırmaya hazır olduğunuzda Altın veya VIP seviyelerinden birine yükseltmeniz önerilir.

Altın hesap 500$'dan başlar ve Standart hesapla aynı avantajlara ek olarak bazı ekstralar sunar. Bunlar arasında genişletilmiş bir varlık listesi, hızlandırılmış para çekme süreci (24 saate kadar),% 86'ya varan ticari karlar ve yatırım sigortası bonus araçları bulunmaktadır.

Binomo, Uluslararası Finans Komisyonu'nun (IFC) "A" kategorisi üyesi unvanını kazanmıştır, bu da titiz standartları karşıladıkları ve sektördeki en iyi uygulamaları takip ettikleri anlamına gelir. Ayrıca, müşteri sözleşmeleri, platformlarına ve hizmetlerine güvence ve şeffaflık sağlar.

Şirket, e-posta ve canlı sohbet yoluyla 7/24 hizmet veren olağanüstü bir müşteri destek ekibine sahiptir. Ayrıca, web sitesi, kullanıcıların kendi fonlarını riske atmadan önce ticaret pratiği yapabilmeleri için sanal fonlarla bir demo hesabı bile sağlar. Ayrıca işletme, müşterileri sosyal medya sayfalarında etkileşime girmeye teşvik ediyor.

Sonuçlar

Binomo standart hesabı, yeni başlayanlar için idealdir çünkü onlara paralarını riske atmadan öğrenme ve pratik yapma fırsatı sağlar. Ayrıca, kullanıcılara ticaretten daha fazla kar elde ederken deneyim kazanabilmeleri için çeşitli bonuslar ve ödüller sunar.

Platform, Uluslararası Finans Komisyonu tarafından düzenlenmektedir ve hizmet kalitesi, şeffaflık ve güvenlik açısından Verify My Trade akreditasyonuna sahiptir. 2018'den beri A kategorisi üyesidir.

Platformun en büyük avantajlarından biri, müşterilerin istedikleri herhangi bir para birimini kullanmalarına izin vermesi, işlem yaparken birden fazla para birimiyle uğraşmak zorunda kalmayacakları için zamandan ve paradan tasarruf etmeleridir.

Ayrıca, platforma mobil cihazlardan erişilebilir, böylece yatırımcılar hesaplarına gittikleri her yerden erişebilirler. Ayrıca, özel bir Yardım Merkezi, eğitimler ve bir demo hesabı gibi bir dizi kullanışlı özellik sunar.

Ayrıca, web sitesi öğrenmesi ve uygulaması kolay çok sayıda strateji ve ticaret tekniği sunarak hem acemi hem de uzman tüccarlar için cazip hale getiriyor.

Binomo'da işlem yapmaya başlamadan önce, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre bir hesap türüne karar vermelisiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç kategoriniz var: standart hesap yeni başlayanlar için idealdir; Altın hesap deneyimli tüccarlara hitap ederken, VIP hesaplar üst düzey tüccarlara hitap ediyor.

Standart hesap hem yeni hem de deneyimli yatırımcılar için idealdir. Yatırımcıların sadece 10 $ depozito ile çok çeşitli popüler varlıklarda işlem yapmalarına olanak tanıyarak platformun tüm özelliklerine tam erişim sağlar. Bu hesap, tüm kullanıcılara platformun tam işlevselliğini sunarak sadece 10 $ ile açılabilir.

Altın hesap sahipleri yıllık %85'e kadar sabit gelir elde edebilirler, yani yaptıkları her başarılı işlemde belirli bir miktar para ile ödüllendirileceklerdir. Altın hesabı biraz daha yüksek bir yüzde sunsa da, çoğu insanın rahatça yaşaması için hala yeterlidir.

Ayrıca, standart hesap, gerçek para yatırmadan önce Binomo'nun özelliklerini keşfedebilecekleri için yeni tüccarlar için idealdir. Ayrıca, gerçek bir hesaba geçmeden önce platformun itibarını ve koşullarını değerlendirmek için harika bir fırsat olarak hizmet eder.

Doğru hesabı seçmek, kazanç potansiyelinizi ve potansiyel kayıplarınızı belirlediği için çok önemlidir. Standart bir binomo hesabı% 84'e kadar kar sunabilirken, altın hesaplar% 86'ya kadar ve VIP hesaplar% 90'a kadar kar elde edebilir.

Ayrıca, binomo'nun standart hesabı, Saint Vincent ve Grenadinler'deki fiziksel ofisi nedeniyle güvenli ve güvenilirdir. Bu, adil ve etik standartları takip ettiklerini garanti eder - güvenilir bir ticaret sitesi için temel kriterler.