Binomo Hesapları Güvenli mi?

Bakalım sorunun cevabı ne: Binomo gerçek mi yoksa sahte mi? Bir tüccar ticaret yapmak için bir komisyoncu ararken ve sunduğu hüküm ve koşulları ve mevcut diğer bilgileri incelerken, bugün cevaplayacağımız aynı soruyu, çok önemli bir soruyu cevaplamaya çalışıyor: Binomo Güvenli mi?

Bilgisayar korsanlığı son zamanlarda ciddi bir sorun haline gelmiş olsa da, en başından beri seçtiğiniz komisyoncuya güvenebilmek çok önemlidir. Peki Binomo hesapları güvenli mi?

Binomo bir forex brokerinden daha fazlasıdır, FMRRC tarafından düzenlenen bir brokerdir, bu da tüccarlar için riskin azaldığı anlamına gelir. Küresel olarak faaliyet gösteren kendi şifreli ticaret terminaline sahip bir çevrimiçi ticaret platformu olan Binomo, güvenlik ve emniyeti en büyük önceliği haline getiriyor. Yüksek güvenlik seviyesi, güvenli ve onaylı para çekme ve para yatırma yöntemleriyle birlikte SSL protokolünü kullanan kendi tamamen şifrelenmiş güvenli platformu ile garanti edilmektedir.

Doğrulama

Tüccarlarına daha fazla güvenlik sağlamak için Binomo, özellikle ilk işlem sırasında karmaşık olan titiz bir para çekme doğrulama prosedürüne sahiptir.

Binomo ile nasıl para yatırır ve çekersiniz?

Binomo, Visa ve MasterCard kartları, WebMoney, Skrill, Banka havalesi gibi farklı para yatırma ve çekme yöntemleri sunar.

Sınırlar

Binomo'daki minimum para yatırma ve çekme limiti, para biriminizde 10 $ eşdeğeridir. Maksimum para çekme miktarı:

Doğrulama

Kimlik doğrulama talep edilene kadar para yatırmakta, bozdurmakta ve çekmekte özgürsünüz. Doğrulama genellikle hesabınızdan para çektiğinizde başlar. Sadece yaklaşık 10 dakika sürer ve kontrolü geçtikten sonra tekrar para çekebilirsiniz.

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

Hesabınızı daha da güvenli tutmak istiyorsanız, Binomo hesabınıza iki faktörlü kimlik doğrulama ekleyebilirsiniz.

Dolandırıcılıktan Kaçınma

Çevrimiçi ticaret yaparken, en yaygın dolandırıcılıklara aşina olmak önemlidir, çünkü yapabileceğiniz en iyi şey dolandırıcılıklardan kaçınarak güvende kalmaktır. İşte Binomo tüccarları için kaçınılması gereken en iyi 5 dolandırıcılık!

Sosyal medya dolandırıcılığı.

Sosyal medyada tanıştığınız hiç kimseye, özellikle de sohbet para içeriyorsa, kolayca güvenmeyin.

Binomo ortaklık dolandırıcılığı

Gerçek Binomo çalışanları, resmi destek kanalları aracılığıyla olduğu gibi, önce siz ulaşmadığınız sürece sizinle asla iletişime geçmeyecektir.

Sahte Binomo web siteleri

Resmi Binomo web sitesini nasıl açacağınızı biliyor musunuz? Evet, Binomo.com, .net, .org veya .xyz değil. Giriş yapmadan önce resmi masaüstü sürümünü veya Android veya iOS uygulamasını kullandığınızdan emin olun.

Kötü amaçlı yazılım ticaret botları

Daha hızlı, daha kolay ve daha verimli bir şekilde para ticareti yapmanıza yardımcı olmak için tarayıcınıza veya platformunuza yüklenebilen ticaret botları dolandırıcılıktan başka bir şey değildir.

Binomo tüccarları için kaçınılması gereken birçok dolandırıcılık olmasına rağmen, Binomo platformunda güvenli bir şekilde ticaret yapmak hala çok mümkün.

Türkiye'de Binomo yasal mı yasadışı mı?

Binomo, 2018'den beri Türkiye'de yasal olarak faaliyet göstermektedir. Platform Türkiye'de% 100 yasal ve yasaldır. Ek olarak, Uluslararası Finans Komisyonu'nun "A" kategorisi üyesi olan Binomo, müşterilerine yüksek kaliteli hizmet ve işlemlerin şeffaflığını garanti eder.