Binomo Kişisel Alana Nasıl Kaydolunur?

Binomo kayıt

Binomo Kaydolma, resmi web sitesi binomo.com aracılığıyla veya Android veya iOS için ücretsiz Uygulamalarını indirerek yapılabilir. Broker ile ticarete başlamak için kayıt işlemi E-postanız, Facebook hesabınız, Gmail hesabınız kullanılarak veya Android veya iOS cihazlarınız için ücretsiz Uygulama indirilerek yapılabilir. Binomo kayıt işlemi, hangi kayıt yöntemini seçerseniz seçin her zaman kolaydır.

E-postanızı kullanarak Binomo'ya kaydolursanız , "Hesap oluştur" u tıklayın, geçerli bir e-posta adresi ve bir şifre girin. Daha sonra para yatırmak ve çekmek için bir para birimi seçin. Hizmet Şartlarını okuyun ve kabul edin. Hesabınızı korumak ve daha fazla platform özelliğinin kilidini açmak için "E-postayı onayla" düğmesine tıklayarak e-posta adresinizi onaylayın.

Facebook butonuna tıklayarak Facebook hesabı ile de kayıt olabilirsiniz. Facebook'a kaydolmak için kullandığınız e-posta adresinizi ve Facebook şifrenizi yeni pencereye girmeniz ve ardından "Giriş Yap" ve "Devam Et" i tıklamanız gerekecektir. Bundan sonra otomatik olarak Binomo platformuna yönlendirileceksiniz.

Gmail hesabı ile kaydolmak için, kayıt formundaki ilgili düğmeye tıklayın, telefon numaranızı veya e-postanızı girin ve "İleri "ye tıklayın. Ardından Gmail hesabınızın şifresini girin ve "İleri "yi tıklayın. Bundan sonra, hizmetten e-posta adresinize gönderilen talimatları izleyin.

Binomo Giriş

Ayrıca resmi Binomo mobil uygulamasını App Store veya Google Play'den indirebilir ve masaüstü sürümünü kullanabilirsiniz.

Binomo Kişisel Alanında bir ticaret hesabı nasıl oluşturulur?

Binomo'da gerçek hesap nasıl açılır? Kaydı tamamladıktan sonra, ticarete başlamak için "Giriş yap" düğmesine tıklayın. Hemen pratik yapmaya başlamak için Demo Hesabınızda 1,000 $ var. Kendinizi hazır hissettiğiniz anda, platformun üst köşesindeki hesap türünüze tıklayarak gerçek bir hesaba geçebilirsiniz.

Başlayın

Başlamaya hazır mısınız? "Ticaret "e tıklayın.

  1. İşlem terminalinde bir hesap türü seçin.
  2. Bir varlık seçin.
  3. Yatırım yapacağınız miktarı belirleyin. Bir işlem için minimum tutar 1 $, maksimum - 1000 $ veya hesap para biriminizdeki eşdeğeridir.
  4. Bir işlem için bir sona erme zamanı seçin.
  5. Grafikteki fiyat hareketini analiz edin ve tahmininizi yapın. Bir varlığın fiyatının yükseleceğini düşünüyorsanız yeşil düğmeye, düşeceğini düşünüyorsanız kırmızı düğmeye tıklayın.
  6. Tahmininizin doğru olup olmadığını öğrenmek için işlemin kapanmasını bekleyin. Eğer doğruysa, yatırım miktarınız artı varlıktan elde ettiğiniz kâr bakiyenize eklenecektir. Beraberlik durumunda - açılış fiyatı kapanış fiyatına eşit olduğunda - sadece ilk yatırım bakiyenize iade edilir. Eğer tahmininiz yanlışsa - yatırımınız iade edilmez.

Doğru tahminler ve iyi şanslar dileriz!