Binomo yatırımına başlamayı mı planlıyorsunuz ve ipuçları ve püf noktaları mı arıyorsunuz? Öncelikle, kendi benzersiz stratejinizi detaylandırabileceğiniz mevcut ticaret stratejileri hakkında bilgi edinin:

 1. Teknik analiz tabanlı trend ticaret stratejisi.
 2. Haber ticaret stratejisi.
 3. Tam zamanlı tüccarlar için gün veya gün içi ticaret stratejisi.
 4. Daha az zaman alan gün sonu ticaret stratejisi.
 5. Hem pazar büyümesinden hem de düşüşünden yararlanmak için ticaret stratejisini sallayın.
 6. Scalping ticaret stratejisi "kafa derisi" ve küçük karlar biriktirmek için.
 7. Uzun vadeli anlaşmalar planlayanlar için Pozisyon ticareti stratejisi.

Binomo'da nasıl kazanılır?

Platformda faaliyet göstermek için en iyi kazanma stratejinizi oluşturmak için hangi stratejileri seçerseniz seçin, aşağıdaki ipuçlarını ve püf noktalarını da hatırlamalısınız:

 1. Kendi stratejinizi oluşturun ve planı sıkı bir şekilde takip edin. Pazar nasıl davranırsa davransın, yapmanız gereken tek şey planınıza sadık kalmaktır. Süper kar elde etme arzusunun veya her şeyi kaybetme korkusunun seçilen Binomo stratejilerini etkilemesine izin vermeyin.
 2. Sermaye yönetimi, tıpkı gerçek hayatınızda olduğu gibi ticarette de son derece önemlidir. Gerçek parayla işlem yapmaya başlamadan önce bir demo hesap üzerinde pratik yapmanızı tavsiye ederiz. Öğretici videolar da ticarete başlamadan önce izlemek için çok yararlı olabilir.
 3. Kayıp yüzdesini en aza indirmek için hesap bakiyenizi mümkün olduğunca yüksek tutun. Örneğin, ticaret hesabınızda 100 $ varsa, 20 $ 'lık bir işlemde başarısız olursanız, kayıp yüzdeniz% 20'dir ve bu yüksektir. Aynı zamanda, 500$'lık hesap bakiyesi ile 20$'lık bir işlem kaybı yaşarsanız, paranızın yalnızca %4'ünü kaybedersiniz.
 4. Kayıplarınızı sınırlayın. 15'lik veya 20'lik rahat bir kayıp seviyesi seçin ve asla aşmamaya çalışın. Bazen bir kumarbazın heyecanını hissedebilirsiniz, ancak ticaret bir kumarhane veya piyango değildir, tamamen kontrol ve strateji ile ilgilidir. Belirlenen seviyenin ötesinde kayıplara izin vermemelisiniz.
 5. Piyasa analizi yapın. Tüm profesyonel tüccarlar, tek bir bilgi kaynağına güvenmemeyi ve her zaman kendi finansal piyasa analizlerini yapmayı unutmazlar. Bu, kârınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve gelecekte doğru ticaret kararları almanıza yardımcı olacaktır.
 6. Güvenilir bir komisyoncu ve ticaret platformu seçin. Bu muhtemelen takip edilmesi gereken en önemli ipucudur ve Binomo, hem yeni hem de deneyimli tüccarlar için uygun olan dünyanın en popüler ve kullanıcı dostu ticaret platformlarından biridir.

Üst düzey bir brokerden sorumlu ticaret kuralları

Güvenilir bir broker olarak, aşağıdakilerden oluşması gereken bir plan oluşturarak Binomo'da işlem yapmaya başlamanızı tavsiye ederiz:

Binomo nasıl kullanılır?

Tüm Binomo ticaret püf noktalarını okuduktan sonra muhtemelen ticarete başlamak isteyeceksiniz. Peki Binomo nasıl kullanılır?

Küçük başlayın:

Binomo web sitesini veya uygulamasını açın, koşulları okuyun, hesabınızı oluşturun, döviz çiftine karar verin, kendi Binomo ticaret stratejinizi oluşturun ve yukarıdaki ipuçlarını izleyin. Ve Binomo'daki ticaretiniz tamamen olumlu bir deneyim olsun.