Demo hesabınızda yeterince pratik yaptınız ve gerçek hesaba mı geçtiniz? Binomo Para Çekme prosedürlerini öğrenmenin zamanı geldi ✓ nasıl yapılır, Binomo para çekme limiti nedir ve forex para çekme işlemi ne kadar sürer?

Para çekmek için genel kurallar

Binomo para çekme kuralları ve politikalarının kısa bir açıklamasıyla başlayalım.

Minimum para çekme tutarı nedir ve paranın çekilmesi ne kadar sürer? Cevapları bulmak için okumaya devam edin.

Yasal bir komisyoncu seçmek söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken en önemli konulardan biri para çekme politikalarıdır. Paranızı çekmek söz konusu olduğunda hiç kimse karmaşık bir süreçten geçmek istemez. Binomo para çekme prosedürü sorunsuz ve kullanıcı dostudur. Para çekmek için bir banka kartı veya kripto veya e-cüzdan kullanılabilir.

Para çekme

Karta veya kripto para birimine veya e-walete para çekmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir (daha önce indirdiyseniz Uygulamadan veya doğrudan web sitesindeki hesabınızdan yapabilirsiniz):

  1. "Kasiyer" bölümündeki para çekme işlemine gidin. Ardından "Para çek" sekmesine tıklayın.
  2. Ödeme tutarını girin ve para çekme yönteminiz olarak "Banka havalesi "ni seçin. Geri kalan alanları doldurun. "Para çekme talebinde bulun" u tıklayın. Türkiye'de Binomo minimum para çekme işleminin 350 Rs veya 5 $ olduğunu lütfen unutmayın.
  3. Talebiniz onaylandı! Biz para çekme işleminizi gerçekleştirirken siz işlem yapmaya devam edebilirsiniz.
  4. Para çekme işleminizin durumunu her zaman "Kasiyer" bölümü, "İşlem geçmişi" sekmesinden (mobil uygulama kullanıcıları için "Bakiye" bölümü) takip edebilirsiniz.

Para çekme ücretleri

Binomo genellikle para çekme işlemleri için herhangi bir komisyon veya ücret talep etmez. Ancak, Türkiye için ücretsiz para çekme sayısında bir sınırlama vardır. Böylece komisyon olmadan her 24 saatte bir para çekebilirsiniz. Bu sınırı aşarsanız, ücret% 10 olacaktır. Ancak ikili opsiyon ticareti yaptıktan sonra para çekerseniz, ödeme sisteminin tüm ücreti Binomo komisyoncusu tarafından size tazmin edilecektir.

Para çekme işlem süresi

Para çekme işlem süresi ne kadardır?

Para çektiğinizde, talebiniz 3 aşamadan geçer:

Para çekme talebiniz onaylanır ve ödeme sağlayıcısına iletilir.

Ödeme sağlayıcısı para çekme işleminizi gerçekleştirir.

Paranızı alırsınız.

Bazen birkaç saat içinde gerçekleşse de, ödeme sağlayıcılarının banka hesabınıza para yatırması genellikle 1 ila 3 iş günü sürer. Nadir durumlarda, bu süre ulusal tatiller, bankanızın politikası vb. nedenlerle 7 iş gününe kadar uzayabilir.

Ödeme sistemleri

Para yatırma yöntemlerinizi seçerken en başta hatırlamanız gereken ilk şey, Binomo'dan para çekmek için para yatırmak için kullandığınız önceki ödeme yöntemlerini kullanmanız gerekeceğidir. Binomo, Visa, MasterCard, Jeton ve Neteller'i destekler.

Para çekme işlemleriniz sorunsuz ve büyük olsun, Binomo'da ticarette iyi şanslar!